Kontakta Svensk Vattenkraftförening

Styrelseordförande

Thomas Sandberg
Telefon: 072 731 86 50

E-post:
thomas.sandberg@svenskvattenkraft.se

Presskontakt

Jan-Åke Jacobson
Telefon070 640 57 59

E-postjan-ake.jacobson@svenskvattenkraft.se

Frågor om småskalig vattenkraft

Svensk Vattenkraftförenings kansli

Svensk Vattenkraftförening
Kvarnvägen 2
311 64 VESSIGEBRO
Telefon: 0346 200 01
E-postinfo@svenskvattenkraft.se

Hallands Vattenkraftförening

Kent Lyngåker
Telefon: 070 328 45 58
E-postlyngaker@gmail.com
Webbplats

Värmland Dalslands Vattenkraftförening

Christer Hedberg
Telefon: 0570 521 51 eller 070 373 26 65
E-postchrister@gullsby.se
Webbplats

Smålands Vattenkraftförening

Anders Jarl
Telefon: 070 310 00 77
E-postanders.jarl@jonkoping.se
Webbplats

Skånes Vattenkraftförening

Lars Höjrup
Telefon: 0431 43 00 80 eller 070 350 17 97
E-postmunka-ljunbysag@hotmail.com

Västsvensk vattenkraftförening

Johan Hillström
Telefon: 070 316 40 50
E-posthillstrom.bredol@gmail.com

Norrlands Vattenkraftförening

Magnus Olofsson
Telefon: 070 647 28 83
E-post: magnus.olofsson@svenskvattenkraft.se

Vramsåns Vänner

Bertil Trobro
Telefon: 070 537 25 66
E-postbertil.trobro@outlook.com

Vattenkraftens Vänner

Jan Odby
Telefon: 073 960 59 83
E-postjan.odby@arrod.se
Webbplats

Stödföreningen Småskalig Vattenkraft

Göran Åhrén
Telefon: 072 545 10 01
E-post: lars.goran.ahren@gmail.com

Kontakta oss

Fyll i nedanstående uppgifter så återkommer vi så fort vi behandlat meddelandet. Fält markerade med en * är obligatoriska.

2 svar på ”Kontakta oss”

  1. Hej,
    Jag är intresserad av att komma i kontakt med Föreningen för småskalig vattenkraft.
    Är det en del av er förening eller en annan förening

    Svara

Lämna en kommentar